Náhled mapy měst

Seminář a setkání se zástupkyní pěstitelů kakaa v Ghaně proběhne v Praze

12.11.2013

Pro podporovatele kampaně Fairtradová města jsme připravili skvělé společné odpoledne s podtitulem Co skrývá sladká chuť čokolády? Můžete se těšit na skupinový workshop a diskusi s Afií Owusu, zástupkyní pěstitelů kakaa v Ghaně. Ve čtvrtek 28. listopadu 2013 od 13 hodin v Hub Praha. 

Srdečně vás zvema na setkání s Afií Owusu, zástupkyní pěstitelů kakaa v Ghaně. Akce se uskuteční 28. 11. 2013 od 13:00 do 17:00 v konferenční místnosti prostoru Hub Praha,  Drtinova 10, 150 00 Praha 5 (Hub Praha najdete v Praze na Smíchově, nedaleko Andělu pět minut chůze od OC Nový Smíchov nebo od zastávky Švandovo divadlo). Paní Owusu promluví o tom, jak se žije pěstitelům kakaa v Ghaně, jaká je situace žen a dětí pracujících na kakaových farmách, jak se pěstuje kakao, co jeho produkce obnáší a co nám zůstává zatajeno.


Na úvodní prezentaci budou navazovat skupinové workshopy pro zástupce Fairtradových měst, škol, sborů a farností včetně zájemců o tituly. Detailní program vám zašleme včas v průběhu listopadu. Během akce bude k dispozici občerstvení zdarma. Pozvánku si můžete stáhnout.

 

Pokud máte zájem o účast, napište prosím do 18. 11. 2013 na veronika.bacova@ekumakad.cz.