Náhled mapy měst

Národní fairtradová konference se bude konat na podzim v Brně

14.6.2014

NaZemi a Ekumenická akademie ve spolupráci s Fairtrade Česko a Slovensko a Národní sítí Zdravých měst si Vás dovolují pozvat na Národní fairtradovou konferenci, která se uskuteční ve čtvrtek 16. října 2014 v konferenčních prostorech Administrativního a školicího centra Cejl v Brně.

Konference je určena především zástupcům měst, škol a církví, ale i dalším subjektům, které se aktivně věnují podpoře fair trade. Konference navazuje na první ročník konaný v roce 2012 v Litoměřicích a jejím cílem je vytvářet společný prostor pro sdílení praktických zkušeností a kontaktů, spolupráci i vzájemnou motivaci k podpoře fair trade v České republice. 


Jako čestný host na konferenci vystoupí Bruce Crowther z Velké Británie, zakladatel kampaně Fairtradová města, který se s námi podělí o své dlouholeté zkušenosti a nabídne inspiraci pro další aktivity.


Hlavní témata konference:

  • sdílení příkladů dobré praxe (nakupování a osvěta),
  • principy fair trade (příběhy pěstitelů na vlastní oči),
  • fair trade, média a veřejnost.

 

V případě zájmu se prosím registrujte do 31. srpna 2014 přes online přihlašovací formulář. Účast na konferenci je zdarma. Pro více informací prosím kontaktujte Stanislava Komínka (774 737 176 | stanislav.kominek@nazemi.cz).