Náhled mapy měst

Místo konference jsme uspořádali webinář

10.11.2020

Listopadovou Národní fairtradovou konferenci jsme kvůli epidemiologické situaci zrušili a místo konference jsme pro zapojené lidi z kampaně připravili online webinář. Podívejte se na prezentaci s příspěvky, které na webináři zazněly.

Webinář byl určen členům řídicích skupin Fairtradových měst a škol. Jeho cílem bylo sdílet novinky ve světě Fairtrade, aktuální podporu od nás a posbírat podněty a potřeby zapojených měst a škol. V úterý 10. listopadu 2020 se přes platformu zoom připojilo přes 70 lidí na více než 30 zařízeních. 


Program: 

  • novinky ve světě Fairtrade (Hana Malíková)
  • manuál pro informační akce (Veronika Uhlířová)
  • nový dokument a vzdělávací lekce (Stanislav Komínek)
  • diskuse k potřebám a podnětům členů (všichni)


Pro webinář jsme vyčlenili 1,5 hodiny, první hodinu jsme prezentovali novinky a v závěrečné půlhodině sbírali podněty a potřeby pro další podporu pěstitelů v zemích Afriky, Asie a Latinské Ameriky. Na webináři jsme mimo jiné představili nové vzdělávací lekce, které jsme pro podporu věnování se tématu fair trade vytvořili - najdete je na www.fairtrade-cesko.cz/vzdelavani. Nový je i náš manuál pro organizaci akcí na podporu fair trade, podporuje organizátory, aby při přípravě akcí mohli přemýšlet nejen o dopadech a záměru akce, ale také o jejím hodnotovém rámci - manuál najdete na www.fairtrade-cesko.cz/informujeme-o-svete

 

Odkazy: